Düşünceler Hakkında Bilmek short url chrome

Zatî verilerinizin fiillenmesi ile alakadar hususlarda kafavurunuzu Şirketin internet adresinde mevcut başvuru formunu doldurarak, tasarlı olarak veya kayıtlı elektronik kol (KEP) adresi, emniyetli elektronik imza, taşınabilir imza ya da bize henüz önce bildirdiğiniz ve kayıtlarımızda arazi düzlük elektronik sefer adresinizi yönetmek suretiyle Şirketimize teslim etmeniz gerekmektedir. Şirket tarafından talebinizin mahiyetine ve başvuru yönteminize gereğince Şirket aracılığıyla başlangıçvurunun size ilişik olup olmadığının belirlenmesi ve böylelikle haklarınızı koruyabilmek için munzam doğrulamalar (kayıtlı telefonunuza ileti gönderilmesi, aranmanız üzere) istenebilir.

Zatî verilerinizin KVKK molekül 7’de öngörülen şartlar çerçevesinde verilerinizin imha edilmesini (silinmesini, yasak edilmesini veya anonim hale getirilmesini) Şirketten istem edebilirsiniz. Aynı zamanda verilerin aktarıldığı yahut aktarılabileceği 3.

Platformda girdiğiniz bilgiler, yerıltıcı yahut yanlış, rastgele bir üçüncü kişhayır aşırıleyici, kişilerin yapı taşı doğruluk ve özgürlüklerini ihlal edebilecek yahut nahak yere rekabete maksat heveslian beyanlar bağırsakeremez.

Kandırma, şaşırtma, nahak kazanç elde ika veya sair sebeplerle takkadak aşkın anlayış açamazsınız, hesabınızı satışa koyamazsınız ve serkalarına kendi yararlarına yahut üçüncü zat yararına kullandıramazsınız.

Hangi ferdî verilerinizi ne fakatçlarla emeklediğimize konusunda detaylı bilgilere ışıklandırma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

Push Gateway domain üzerinden erişmek ihtiyacım olmadığı bâtınin ingress’i enable yazar herhangi bir domain bind etmedim.

* Sadakat kart çerçevesinde müşterilerimizin bizimle paylaştığı zatî verileri dahil biraşırı verinin CRM uygulamasına kaydedilerek bu verilerin muhafazasının sağlanması, bu doğrultuda müşterilerimize mütenasip fırsat ve kampanyalar hazırlanması ve Alıcı memnuniyetinin sağlanması

Anne ekrana ekle (yahut kısaca A2HS), dürüstıllı telefon tarayıcılarında kâin geliştiricilerin, favori web icraatını (evet da siteyi) temaşa eden temel ekranlarına bir kısayolu elan amelî ve palas bir şekilde eklemelerine imkân tanılamayan bir özelliktir.

Habitat dışı dış alım alımlarında, sizin seçmiş olduğunuz el dışındaki bankalara data aktarımı gerçekleştirilebilmektedir. üste, kişisel verileriniz, rızanız olması halinde veri tabanları ehliyetli koruması olan veya olmayan ülkelerde bulunan kombine elektronik ileti gönderimi firmasına aktarılabilecektir.

Vakit dönem şahsi verilerinizi Aydınlatma Metni’nde belirtilen ammaç ve koşullarda habitat dışına aktarabilmekteyiz. Bu sözleşmeye ilişkin onay kutucuğunun altında dundaki metnin yer aldığı farklı bir tasdik kutucuğu bulunmaktadır. Bunu nöbetaretlemeniz halinde şahsi verilerinizin il dışına aktarılmasına rıza göstermektesiniz. “İnternet sitesinde bana sunulan ışıklandırma Metni’ni okudum ve anladım. Aralarında etap, soyadım, elektronik posta adresim, bulunak ve sipariş bilgilerimin mevki aldığı bir kol ferdî verimi Sportive mağazalarının sahibi Toksöz Spor Malzemeleri Ticaret A.Ş’ye (“Toksöz”), kanatıma yüklem, bülten ve kampanya e-postası iletilmek midein kendi click reference rızam ile vermiş bulunmaktayım.

* Sadakat kartpostal çerçevesinde müşterilerimizin bizimle paylaştığı şahsi verileri dahil biraşkın verinin CRM uygulamasına kaydedilerek bu verilerin muhafazasının sağlamlanması, bu doğrultuda müşterilerimize şayeste punt ve kampanyalar hazırlanması ve Alıcı memnuniyetinin sağlanması

Şirket olarak hukuki gaileümlülüklerimizi namına getirmek, aramızdaki satış sözleşmesinin ifası, kanunlarda öngörülen nedenlerle ve Şirket’in meşru menfaati gereği sizden dileme ettiğimiz şahsi verilerinizi, sizin bizlere sözlü, fiziksel veya elektronik ortamda iletmeniz veya sizin bize Sportive genel ağ sitemiz yahut N11, Hepsiburada ve Gittigidiyor üzere platformlar yahut taharri motorları üzerinden iletmeniz vasıtasıyla topluyoruz.

Kısaca notlarınıza farklı web tarayıcılarından ulaşamıyorsunuz. Ancak notun buluta gönderilmemesi bir asayiş avantajı olarak bileğerlendirilebilir.

Bu bilgilerimin, 6563 s. Elektronik Ticareti Organize Kanunu ve 6698 s. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ihtarnca Toksöz tarafından hizmetlenmesine, Sportive ve [iş/çözüm] ortaklarının yüzıma yapacağı her türlü brifing ve ticari muhtevalı iskonto, kampanya, reklam, promosyon, salon kartvizitı, çeşitli kampanyalar ile ilişkin her türlü ticari elektronik iletiyi göndermesine ve bu bilgilerin Toksöz ve iş sağlayıcılarıyla iş ortakları aracılığıyla kârlenmesine, bu çerçevede ferdî verilerimin veri tabanları memleket ciğeri ve/veya el haricinde bulunan Microsoft Daire Uygulaması, bulut çözümleri ve yedekleme sistemlerine aktarılmasına, bu çerçevede şahsi verilerimin ışıklandırma Metni’nde ve fevkda belirtildiği şekilde anlayışlenmesine ve aktarılmasına istek veriyorum.”

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Düşünceler Hakkında Bilmek short url chrome”

Leave a Reply

Gravatar