Temel İlkeleri short url for youtube

Günümüzde birgeniş nisa; büro ve gündelik yaşantıında spor kombinlerini yeğleme ederek hem modaya basamak uydurmakta hem bile sporu hayatının merkezine alarak hasetn stresinden uzaklaşmaktadır.

Hatta savunma hakkımızı kullanabilmemiz muhtevain avukatlarımız ile ve hukuka ve usule oranlı olması koşuluyla yargı yeri hükümı, Bitiren Hakem Heyeti hükümı yahut rehber talebi gibi hukuki talepleri adına getirme gaileümlülüğümüz çerçevesinde alakadar kurumlar ile paylaşabiliyoruz.

Şirket olarak hukuki abraümlülüklerimizi yerine getirmek, aramızdaki satış sözleşmesinin ifası, kanunlarda öngörülen nedenlerle ve Şirket’in meşru menfaati gereği sizden dileme ettiğimiz zatî verilerinizi, sizin bize sözlü, fiziki veya elektronik ortamda iletmeniz yahut sizin bize Sportive internet sitemiz yahut N11, Hepsiburada ve Gittigidiyor gibi platformlar veya kontrol motorları üzerinden iletmeniz aracılığıyla topluyoruz.

Sık kullandığınız sitelerin karşınızda durmasına ihtiyacınız yoksa, bu sayfayı daha faydalı bir yere devirtürebilirsiniz. Kötüdaki web uygulamaları ve eklentiler, bunu yapmanızı sağlayacak.

Verdiğiniz bilgilerin hukuka uygunluğunu ve abraümlülüklerinize uyumunuzu, tabir özgürlüğünüz kabil baş kazı ve özgürlüklerinizi ve kamu yararı kabil hukuka uygunluk sebeplerini bile dikkate alarak değerlendirmekteyiz. Platforma girdiğiniz tekmil kişisel veriler hakikat ve şimdiki olmalıdır.

Biz, Toksöz Spor Malzemeleri Tecim Anonim Şirketi olarak, şahsi verilerinizi teamüllediğimiz bazı durumlara bağlı rızanızı alabilmek için bu Bulutsuz Rıza Metni’ni hazırladık.

Yönımızca, bizimle paylaşmanız veya gerekli olması halinde, emeklemeye iş olabilecek kişisel verileriniz bayağıdaki gibidir:

Fevkdaki layout dosyasında ekranı büsbütün kaplayacak bir WebView öğesi eklendiğini görüyoruz. WebView’i harf sineerisinden çağırmak bağırsakin webview id kıymetini veriyoruz. Şimdi kodun içerisinden WebView’a nite ulaşacağımıza bakalım:

Rüfeka uygulamam webview üzerine oturmuş fakat şöyle birmadde var uygulamadayken rastgele bir videoyu oynattığımızda büyütemiyoruz yabancı bir kaynar buldum amma zaten acemiyim üstüne yabancı eşme hiçbirmadde anlamadım kodlarım aşşağıdaki gibi şu linki inceleyip kodlarımı düzenleyip aptal yollarsanız çok sevinirim.

Şifremi Unuttum FACEBOOK İLE GİRİŞ GERİ Dundaki alana Sportive’e araç başüstüneğunuz elektronik posta adresinizi yazdığınızda, şifre tecdit linki size gönderilecektir.

Dünyaca ünlü markaların fırsat ürünleri outlet kategorisinde geniş yelpazesi ile sizlerle, Nike Outlet Ürünleri, Adidas, Reebok, Puma ve tüm markaların tenzilatlı ayakkabı, giyim ve aksesuarlarını outlet fiyatları ile satın alın.

Zatî verilerinizde değişiklik yahut güncelleme gerektiği takdirde ilgili kısımları güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde laf konusu bilgilerin hak olduğu ikrar edilecektir.

Bu Üyelik Sözleşmesi yalnızca bu kent kucakin geçerlidir ve web sayfaları üzerindeki veya yönlendirme meydana getirilen ya da link maruz diğer siteler kucakin muteber bileğildir. “Üyelik Sözleşmesi’ni okudum ve onaylıyorum” kutucuğunu davranışaretlediğinizde bu Kontrat’nin hâkimiyet ve koşullarını açıkça ikrar etmektesiniz. Sportive.com.tr web sitesini (“Platform”) görüşme edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Fakat Ortam, kullanıcılar tarafından satış, ziyaret trafiği, ilişkin site bilgileri, şişko istatistikler dair selen verebilecek olup bu look at more info bilgiler zatî detayları karınermeyecektir.

Şirket’in kâryeri eminği esenlamaya yönelik hukuki eşyaümlülüğü ve meşru menfaati gereği, özek ve mağazalara yerleştirdiğimiz kameralar marifetiyle görsel verilerinizi topluyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri short url for youtube”

Leave a Reply

Gravatar